ДЕКОЛТЕ КОЕ ПРЕДИЗВИКУВА ВРТОГЛАВИЦИ: Маја Шупут велегува во листата најсекси невести (ФОТО)

3333

Хрватската пејачка Маја Шупут во саботата на 39 години го кажа своето судбоносно „ДА“ по три години врска со младиот бизнисмен Ненад Татаринов (36).

 

 

View this post on Instagram

 

Ready or not , here i come 💍💗

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Свадбената прослава како од бајките се одржа во Истра , додека пејачката блескаше во белата венчаница со длабоко деколте.
По венчавката таа на својот Инстаграм профил сподели видео од прославата кое им ги насолзи очите на многумина фанови.

На луксузната локација претходно се венчаа и хрватската пејачка Нина Бадриќ, фудбалскиот репрезентативец Ведран Чорлука, како и Северина и Игор Којиќ.

 

 

View this post on Instagram

 

U dobru i zlu , od danas do zauvijek 💗💗💗

A post shared by majasuput (@majasuput) on