ИМААТ ИСТ ВКУС: „So Kate“е новата љубов на Меланија и Џеј Ло (ФОТО)

467

Првата дама на САД и популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез имаат нешто заедничко. Станува збор за популарниот модел на високи потпетици „So Kate“ на славниот Кристијан Лубутен.

 

Любит Мелания пояса:) #melaniatrump

A post shared by Модные картинки👗👘👠👜 (@caucasian_lookbook) on

Во нив прва прошета Меланија Трамп за време на Самитот на НАТО, а неодамна беа забележани и на нозете на Џеј Ло, која ги избра за вечера со својот свршеник Алек Родригез.

И додека Мелани ги искомбинира во модерен и дамски аутфит, Џенифер ги искомпонира во својот сексапилен стајлинг.