МЕРАК ЗА ФАНОВИТЕ: Ирина Шајк објави фотографија која ги крена сите на нозе (ФОТО)

167

Популарната манекенка и една од најубавите жени на планетата, Ирина Шајк, на „Инстаграм“ објави фотографија со која ги разбранува социјалните мрежи.

Експресно сите портали ја пренесоа нејзината фотографија на која таа лежи по бикини во вода.

Илјадници лајкови за прекрасното тело на бринетата. Факт е дека сите му завидуваат на Бредли Купер со ваква девојка.

 

Taking my @intimissimiofficial body for a swim.. 💦

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on