Мицкоски вечерва гостин во 24 Отворено со Младен Чадиковски на Телевизија 24

16023

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во 24 отворено со Младен Чадиковски на Телевизија 24 во 20:45 часот.

-Денес во 20:45 часот, во 24 Отворено со Младен Чадиковски на Tелевизија 24, дискутираме за состојбите во државата, законот за обвинителство, за актуелни, но и за не толку актуелни прашања. Следете не!, информира Мицкоски преку својот Фејсбук профил.