ПРОВОЦИРА: Старлетата Кортни Стоден по барањето за развод се фотографираше гола под туш (ФОТО/18+)

294

Ѕвездата од реалните шоуа, моделот Кортни Стоден минатата седмица побара развод од актерот Даг Хачинсон, па се сликаше гола под туш, и тоа го објави на социјалните мрежи.

Хачинсон (57) е најпознат по улогата во филмот „Зелената милја“, а својата 33 години помлада партнерка ја запознал пред седум-осум години. Тогаш таа имала само 16 години и важела за надежна пејачка.