Friday, August 7, 2020
ripost.news

Се прослави во „Х-Фактор“, па победи во „Ѕвездите на Гранд“: Пејачот на само 22 години чека второ дете (ФОТО)

1484

Пејачот Алекса Перовиќ кој се прослави со учеството на „X Фактор“, а потоа победи и во „Ѕвездите на Гранд“, наскоро ќе стане татко на своето второ дете.

Имено, тој и неговата сопруга чекаат да им се роди втората ќерка.

На нивната среќа нема крај, а убавите вести Алекса ги сподели на социјалните мрежи ова лето, по што сега сподели и фотографија со неговата сопруга каде се гледа големиот нејзин труднички стомак.

-Празниците ни стигнуваат, напиша тој под семејната фотографија на која сите се облечени во пижами.

 

View this post on Instagram

 

Tako ona već ljubi svoju seku! ❤️ 📸 : @hylaaa

A post shared by Aleksa Perović (@aleksaperovic) on