СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЗА „EYE CUE“: Како ви се допаѓа нашата евровизиска песна? (ВИДЕО)

608

„Lost And Found“ (Изгубени и најдени) е насловена песната со која Македонија годинава ќе се претстави на 63. издание на Евровизија.

Групата „Eye Cue“ (Ај Кју) ќе ја претставува нашата земја оваа година на најгледаното музичко шоу.

Песната и видео записот се веќе пуштени во јавноста. Се надеваме на добар пласман.