УБИВА: Дали е ова најубавото деколте на светот? (ФОТО)

274

Манекенката Лаиш Рибеиро се појави на филмскиот фестивал во Кан. Таа ги засени сите жени таму откако блесна во бела креација со длабоко деколте и висок шлиц.

И секако не секому би му стоел овој фустан волку добро, па сите ои беа вперени во неа.