ЦЕЦА ЌЕ СТАНЕ СВЕКРВА: Вељко Ражњатовиќ ја запроси девојката на роденден!?

483

Богдана Родиќ, девојката на Вељко Ражњатовиќ денеска го прославила својот 22-ри роденден. Многумина се посомневале дека Богдана слави и веридба, а се е тоа поради коментарот на Вељко на Инстаграм. Имено, синот на Цеца, на својата драга и честитал роденденот со нивна заедничка фотографија.

„Ражљатовичка, среќен роденден“, напишал Вељко и ставил срце и прстен.

Колку за потсетување, Вељко неодамна на фотографија со Богдана напиша дека таа е најдобра од сите, па не е ни чудо покрај неа да се смири.