Wednesday, September 18, 2019
ripost.news

таг: Александар Николоски

Николоски: Продолжува притисокот на власта врз опозицијата, добив писмо адресирано од...

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, обвинува дека продолжува притисокот на власта врз опозицијата. -Имено во текот на вчерашниот ден добив писмо адресирано од премиерот Зоран...

НАЈНОВО