Saturday, February 24, 2018

таг: видео

Продавал 200 змии, си ги чувал дома?! (ВИДЕО)

Аргентинската полиција откри 219 змии во стан во центарот на Буенос Аирес, меѓу кои има питони и боа. Змиите кои биле подготвени за продажба и...

НАПРЕДОК КОЈ ВЛЕВА СТРАВ: Робот кој не може да биде спречен...

Американската компанија „Бостон дајнамикс“ ја тестираше способноста на својот робот Спотмини да се прилагодува на условите и пречките додека отвора врата и минува низ...

ЖЕНСКИ ПАМЕТ: Инсистираше да го почасти, еве што испадна на крај...

https://www.facebook.com/amauri.santosdasilva.31/videos/988892431257882/?t=5

Додека сите спијат, тогаш се отстрануваат споменици! Како го снема „Ќосето“?...

Град Скопје објави видео од отстранувањето на споменикот на Андон Јанев Ќосето од пред судска палата. Акцијата траеше два часа по полноќ, а како што...

ХЕРОЈ НА ДЕНОТ: Полицаец спаси дете кое паднало од трети кат...

На интернет се појави видео снимка на која се гледа како еден од полицајците, чувар на банка во египетскиот град Асјуту, спасува дете кое...

ДВЕ НЕДЕЛИ РАЗДЕЛЕНИ: Љубовта помеѓу овие два лебеди ќе ви ги...

Љубовта помеѓу лебедите може да биде толку силна, а доказ за тоа е ова видео. Овие љубовници биле разделени две недели бидејќи женката била болна....

НАЈНОВО