Monday, June 1, 2020
ripost.news

таг: гледаност

„Беверли Хилс“ бележи најголем пад на гледаноста летово

Продолжението на хит-серијата од 1990-тите, „Беверли Хилс“, летово го бележи најголемиот пад на гледаноста земајќи ги предвид првата епизода од новиот серијал прикажана на...

НАЈНОВО