Thursday, September 19, 2019
ripost.news

таг: Мати

ГРЦИЈА ГОРИ: Најмалку 50 загинати и над 150 повредени во пожари...

Најмалку 50 луѓе ги загубија животите во пожари во Грција кои од вчера беснеат во најголем дел во областа Атика. Дваесет и шест тела...

НАЈНОВО