Friday, February 22, 2019
ripost.news

таг: модел

Ник Батмен, модел по кој жените воздивнуваат (ФОТО)

Актерот и модел, Ник Батмен е еден од најубавите мажи на денешницата.   Surf Lessons 🏄 A post shared by Nick Bateman (@nick__bateman) on May 5,...

„ДЕБЕЛА И ВЕШТАЧКА МАНЕКЕНКА“: Ешли Грејм им се одмазди на тие...

Топ моделот Ешли Грејм, позната како една од „полничките манекенки“, жестоко го возврати ударот кога почнаа да се подбиваат со нејзината тежина. Откако следач...

Седумдесет години од промоцијата на моделот „Порше 356“

Германскиот производител на луксузни возила „Порше“ годинава одбележува 70 години од производството на моделот 356, кој е првиот масовно произведуван автомобил на компанијата по...

ПРОБЛЕМ СО МОТОРИТЕ: Пад на вредноста на акциите на „Ербас“

Вредноста на акциите на европскиот производител на патнички авиони „Ербас“ се намали денеска откако компанијата беше принудена да го запре тестирањето на новиот модел...

МОЖЕЛ НЕА ДА ЈА ЗЕМЕ ЗА СПОТОТ НА „ДЕСПАСИТО“: Заводливата и...

Пејачот Луис Фонси, на годинашното доделување на „Греми наградите“ се појави со својата сопруга Агуеда Лопес. Одеднаш сите очи беа вперени во оваа атрактивна жена.   No...

ГОРИ „ИНСТАГРАМ“: Кога Софија Вергара ќе облече бикини (ФОТО)

За само еден ден атрактивната Софија Вергара на фоторафија која ја објави на Инстаграм собра преку 600.000 лајкови. Згодната бринета е облечена во бикини и...

ВОДИТЕЛКАТА ВЕЛИНОВА: Почнаа да ми бараат фотографии од втората свадба (ИНТЕРВЈУ)

Одлична вест за сите оние кои се подготвуваат за свадбена свеченост, веќе неколку години имаат можност на едно место без да губат време да...

Во неговите раце здодевната облека станува секси (ВИДЕО)

Адам Сакас стана популарен по своите видео-перформанси на кои само со ножица од едноставна облека прави неверојатна трансформација. Сечејки ги на лице место ткаенинхите на...

МОДЕН „БУМ“: Моделот Викторија Луческа пред објективот на Стефани Павловска (ФОТО)

Кога во модниот свет ќе се поврзат двајца успешни луѓе прозиводот не може, а да не помине забележан од пошироката јавност. Во случајов зборуваме за...

Кој ќе го носи скапоцениот градник од „Викторија сикрет“ на најпопуларното...

На најгледаната модна ревија „Викторија сикрет шоу“ , која ќе се одржи за помалку од три недели во Шангај, бразилскиот модел Лаис Риберито (Lais...

НАЈНОВО