Friday, February 22, 2019
ripost.news

таг: Саем на венчавки

ДИЗНИЕВИ ПРИНЦЕЗИ: На 8. Саем на венчавки Дунавка, Марјана, Лоба, а...

Дунавка Трифуноска, Марјана Станојковска, Јана Бурческа, Викторија Лоба се само дел од познатите личности кои го разубавија 8. Саем на венчавки. На групната ревија креации претставија...

МАРЈАНА, ЛОБА И ЗОИ БЛАЖ КАКО НЕВЕСТИ: Свадбени декорации од мраз...

Атрактивната водителка Марјана Стојановска, пејачките Викторија Лоба, Зои Блаж и Јана Бурческа се дел од имињата на познатите личности кои ќе се појават на...

САЕМ НА ВЕНЧАВКИ: Познатите Македонки како дизниеви принцези

Пејачки, актерки, водителки и новинарки, повторно ќе блеснат во совршени крации на 8. Саем на венчавки кој ќе се одржи од 23 до 25...

ВОДИТЕЛКАТА ВЕЛИНОВА: Почнаа да ми бараат фотографии од втората свадба (ИНТЕРВЈУ)

Одлична вест за сите оние кои се подготвуваат за свадбена свеченост, веќе неколку години имаат можност на едно место без да губат време да...

НАЈНОВО