Saturday, February 16, 2019
ripost.news

таг: фотосесија

Зак Поусен одбра фотосесија наместо модна ревија (ФОТО/ВИДЕО)

Најновата колекција за сезона есен-зима 2018/19 американскиот дизајнер Зак Поусен одлучи да ја прикаже преку фотосесија, наместо стандардно на Њујоршката модна недела.   Happy Sunday! #zacposen...

СТАРЛЕТАТА СЕ РАСОБЛЕЧЕ: Станија во жешко издание среде зима (ФОТО)

Популарната старлета Станија Доброевиќ позираше во спортска облека во светли бои. Фотографиите ги објави на социјалната мрежа „Инстаграм“.   Of course she was going to make...

МОДЕН „БУМ“: Моделот Викторија Луческа пред објективот на Стефани Павловска (ФОТО)

Кога во модниот свет ќе се поврзат двајца успешни луѓе прозиводот не може, а да не помине забележан од пошироката јавност. Во случајов зборуваме за...

НАЈНОВО