Wednesday, April 8, 2020
ripost.news

таг: четитка

Мицкоски со новогодишно обраќање: Ќе има победа над црнилата, искрата е...

Интегрален текст од новогодишното обраќање на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски Ме прашуваат што е среќата? Kога сме задоволни, сигурни, кога семејството е обезбедено, децата...

НАЈНОВО